info@mgypazarlama.com

Hipp , Yaşamdaki En Değerli Varlık İçin

Büyük fikrin ortaya çıkışı…

19’uncu yüzyılın ikinci yarısında Günzburg an der Donau’dan gelen büyük baba Joseph Hipp (1867 – 1926), Pfaffenhofen’de bir şekerleme ve mum dükkanında çalışmıştır ve daha sonra bu dükkanı üzerine almıştır.

1897 yılında Joseph Hipp, Pfaffenhoden’den bir bayan olan Maria Ostermayer ile evlendi ve birlikte birçok çocuklu bir ailenin temellerini attılar. 1898 yılında bir kız çocuklarının doğumu sonrasında 1899 yılında beslenme sorunları olan ikizleri doğdu. Annelerinin emzirmeyle ilgili sorunları oldu ve babaları da bu beslenme sorununu çözmek zorunda kaldı.

Yaratıcı bir şekerlemeci olarak bu onun için çok da zor olmadı. Galetaları pişirdi ve kendi galeta ununu yaptı. Galeta unu ile sütü zenginleştirerek çok daha doyurucu hale getirdi. İkizler yaşadı ve büyüdü ve sonraki beş çocuğu için de aynısını yaptı.

Şirket felsefesi & ahlak yönetimi

HiPP şirketi, ellialtı yıldan uzun bir süredir doğa, insanlık ve ekonomi konularında bilinçli ve hassas bakış açısını sürdürmektedir. Clauss Hipp her zaman kişisel olarak şirketinde üretilen her ürünün yüksek kalitede olduğunu garanti etmiştir.

Şirketimiz, geleneklerine sağlam bağları ile birlikte bu gelişimi, bu geniş çaplı yaklaşıma karşı amacına uygun bir önlemler almak amacıyla 1999 yılında bir Dahili Ahlak Yönetimini sunmuştur.

Kalite felsefesi

“56 yıldan uzun bir süredir tutkulu bir şekilde organik tarıma kendimizi adadık.”

Bebeğinizin doğal ve sağlıklı gelişimi için taşıdığımız sorumluluğun haricinde; bu iş hayat felsefemiz haline gelmiştir.

“Bunu şahsen garanti ediyoruz.”

Clauss Hipp sağlıklı, lezzetli gıdaların doğayla uyum içerisinde yetiştirilerek yüksek kaliteye sahip olduğunu bizzat garanti etmektedir.