info@mgypazarlama.com

MGY Pazarlama 35 Yaşında!

Samsun’un Tekkeköy ilçesi SAGİMAT sitesinde bulunan MGY Pazarlama, meslekte 35’inci yıl dönümünü Hampton Hilton Otel’de düzenlenen törenle kutladı.

MGY Pazarlama’nın 35’inci yıl dönümü kutlama törenine 8 şehirden iş ortakları ve 115 personel katıldı. MGY Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Çelik ile MGY Pazarlama sahibi Muhammer Çelik’inde hazır bulunduğu törende, 20’ye yakın firma temsilcisine plaket verildi. Tekkeköy ilçesinde bulunan Hampton Hilton Otelinde düzenlenen törende, Karadeniz’in güçlü distribitörlerinden MGY Pazarlama, 35’inci yılını doldurmanın gururunu yaşadı.
mgy_pazarlama_35.yil
MGY PAZARLAMA HAKKINDA
Firmamız 2003 yılında Rize’de kurulmuştur. Kuruluş temel amacı pazarlama faaliyeti olan firmamız resmi anlamda  yıl gibi kısa bir zaman diliminde faaliyet gösteriyor olmasına rağmen, iş tecrübesi, deneyimi ve bu alandaki geçmişi 1980 yılına dayanmaktadır. Halen yönetim kurulu başkanlığımızı yürütmekte olan Muammer ÇELİK tarafından 1980 yılında kurulan HALK GIDA PAZARLAMA firması ile aynı gurup içerisinde hizmet vermiş olup 2008 yılı itibarı ile iki şirket birleşme kararı alarak faaliyetlerini MGY PAZARLAMA unvanı ile sürdürmektedir.
Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren pazarlama sektöründeki varlığımızı, mevcut bilgi birikimimiz, sürekli yükselttiğimiz personel kalifiyemiz ve çalışmış olduğumuz ulusal ve uluslar arası şirketlerin ileriye yönelik planlamaları ve beklentileri doğrultusunda geliştirmek amacı ile gereken yatırım politikalarımızı ve genişlemeyi amaçlayan bölge büyütme politikalarımızı oluşturduk. Bu politikalar doğrultusunda mevcut bölgemize;  2003 yılında ARTVİN, 2005 yılında TRABZON, 2007 yılında GİRESUN ve ORDU, 2009 yılında SAMSUN ve SİNOP ,2013 AMASYA , ÇORUM il ve ilçeleri eklenmiştir. Belirtilen bölgelere yerinde ve kaliteli hizmet verebilme adına RİZE,  TRABZON, ORDU VE SAMSUN illerinde her türlü donanım ve ekip alt yapısına sahip, şubeler açılmıştır.
Sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini geliştirmeyi hedef olarak benimsemiş olan firmamız 100’ü aşkın personel, 7500 m2 depolama alanı, 60 adet hizmet ve dağıtım aracı ve çalışmakta olduğu 20’nin üzerinde iş ortağı firma ile, şirket sloganımızın da belirttiği gibi YENİ ATILIMLARINA devam edecektir.